fbpx

Manikiūras ir pedikiūras

Apie Mus » Paslaugos » Manikiūras ir pedikiūras

Manikiūras ir pedikiūras Vilniuje – puikiam Jūsų įvaizdžiui ir stiliui

Patraukliai atliktas manikiūras padės Jums susikurti savitą stilių ir puikų įvaizdį. Neretai tai gali tapti ir pasitikėjimo savimi šaltiniu.

Mūsų grožio ir įvaizdžio studijoje atliekame įvairias manikiūro ir pedikiūro procedūras. Galimas nagų priauginimas, ilgalaikis lakavimas, prancūziškas manikiūras. Mūsų sertifikuoti specialistai naudoja tik naujausią techniką ir profesionalias kosmetikos priemones.

Ilgalaikis lakavimas

Šiuolaikinei moteriai, dažnai skubančiai ir taip pat, norinčiai atrodyti gerai, ilgalaikis lakavimas yra puiki išeitis. Trumpam užsukite į mūsų „Visible Beauty“ grožio studiją ir Jus ilgai džiugins stilingas manikiūras ir pedikiūras.

Prancūziškas manikiūras

Moterys pamėgo šį manikiūrą, nes jis yra patogus, tvarkingas ir gražus, tinkantis prie įvairios aprangos. Jis buvo išrastas Holivudo aktorėms, kad nereikėtų dažnai perlakuoti nagų, besikeičiant vaidmeniui. Dabar prancūziškas manikiūras yra labai populiarus tarp įvairaus amžiaus moterų. Profesionaliai atliksime šią nagų lakavimo procedūrą. Jūsų nagai atrodys tvarkingai ir stilingai.

prancuziskas manikiuras