fbpx

Organizmo valymas

Apie Mus » Paslaugos » Lieknėjimo procedūros » Organizmo valymas

organizmo valymas

Liekninančioji organizmo valymo procedūra

Turite svajonę greitai sulieknėti, atsikratyti celiulito ir tapti sveikesniu? Mūsų klientai, jau išbandę šią procedūrą, gali patvirtinti, kad visa tai yra įmanoma su kūno įvyniojimu.
Bandažai (kūno įvyniojimas) – tai efektyvi, liekninamoji ir detoksikuojanti (organizmo valymas) kūno procedūra. Jos metu iš organizmo yra pašalinami susikaupę toksinai, mažėja kūno riebalinis sluoksnis, stimuliuojama kraujotaka. Su šia procedūra lieknėjimas taps efektyviu ir pastebimu jau po pirmojo apsilankymo. Tuo pačiu metu bus atliktas kūno šveitimas dėl kurio Jūsų oda atsigaus ir taps stangresnė. Jūs atrodysite ir jausitės puikiai!

Kaip vyksta organizmo valymas?

Po ilgų tyrinėjimų, naudingųjų mineralų naudojimo sveikatingumo ir grožio srityse, daktaras Ričardas Stremas (ang. Dr. Richard Strem) sukūrė unikalų kūno įvyniojimo būdą, kurio metu mineralinio molio tirpale prisotintais elastiniais tvarsčiais yra apvyniojamas visas kūnas. Kūno įvyniojimas užtrunka mažiau nei 45 minutes. Tuomet Jūs paprasčiausiai atsipalaiduojate ir leidžiate mineralams įsigerti į odą, o mineralinio molio tirpalas efektyviai pašalina susikaupusius toksinus iš Jūsų kūno. Po šios detoksikuojančios kūno procedūros rekomenduojama gerti daug vandens. Tam, kad pasiektumėte dar geresnių ir ilgiau išliekančių rezultatų, bei palaikytumėte kūno tonusą.

Šią kūno įvyniojimo, organizmo valymo procedūrą verta rinktis, nes:

  • oda tampa stangresnė ir lygesnė,
  • šalina toksinus, todėl Jūs po procedūros jaučiatės lengviau ir sveikiau,
  • veikia problemines vietas: pakyla nusileidę sėdmenys, pilvas tampa lygesnis ir stangresnis, suploninamos šlaunys, talija,
  • tai efektyvi lieknėjimo procedūra, mažinanti riebalų sankaupas,
  • mažina įsisenėjusį celiulitą, strijas,
  • suaktyvina kraujotaką.

Celiulito naikinimas

Jeigu Jūs laikotės dietos, tai celiulito naikinimas ir lieknėjimas su šia procedūra bus dar efektyvesnis. Klientams būna sunku patikėti, kai jau po pirmosios procedūros kūno apimtys sumažėja net iki 20 cm! Atkreipkite dėmesį, kad centimetrų skaičius – tai bendras (suminis) dydis matuojant 18 kūno sričių. Turite dideles apimtis ir jau seniai norite jas sumažinti? Kūno įvyniojimai gali būti puiki pradžia, po kurios jau nebenorėsite sustoti! Kad ir kaip dabar atrodote, profesionalūs grožio specialistai padės atsipalaiduoti ir pasijausti komfortiškai mūsų grožio studijoje „Visible Beauty“.

Kūno įvyniojimas, organizmo valymas kainuoja (trukmė 45 min).

Vienos procedūros kaina 28 €