fbpx

Makiažas

Apie Mus » Paslaugos » Makiažas

Profesionalus makiažas Vilniuje

Artėjanti šventė – puikus laikas atskleisti Jūsų kerintį grožį. Tai padaryti Jums padės kvalifikuoti „Visible Beauty“ makiažo meistrai, dirbantys su aukščiausios kokybės kosmetika. Jie atskleis nepakartojamus Jūsų veido bruožus ir paslėps trūkumus. Idealiai parinks tik Jums tinkančias spalvas ir atspalvius. Šventėje jausitės išskirtinai žavi!

Vestuvinis makiažas

Vestuvių dieną norite švytėti ir jaustis nepakartojamai? Jums padės mūsų profesionalūs makiažo meistrai ir sukurs išskirtinį vestuvinį makiažą. Aukštos kokybės kosmetika išliks patvari ir puoš Jus bet kokiomis oro sąlygomis.

Dieninis ir vakarinis makiažas

Būna ypatingų dienų ar vakarų, kai norite spinduliuoti grožiu, energija ir savita charizma? Mums tai taip suprantama! Profesionalūs „Visible Beauty“ grožio meistrai paryškins gražiausius veido bruožus, paslėps trūkumus. Dar neišėję iš studijos, žvelgdamos į veidrodį, imsite šypsotis iki ausų! Jums beliks plačiai atverti duris artėjančiai sėkmei.

Antakių dažymas

Šiuolaikinė moteris visada nori atrodyti stilingai ir gražiai. Antakių dažymas jau tampa būtinybe. Tai suteikia moters veidui išraiškingumo ir gyvumo. Tad, užuot kiekvieną dieną stengdamosi paryškinti savo antakius, patikėkite šį rūpestį mūsų sertifikuotiems meistrams. Jie dirba su aukščiausios kokybės cheminiais ir henna antakių dažais. Šie dažai turi daugybę atspalvių, todėl meistras, parinks Jums idealiausiai tinkančią spalvą. Jūsų antakiai išliks išraiškingi ilgai. Mes siekiame, kad kiekviena moteris džiaugtųsi savo unikaliais veido bruožais ir antakių forma.

makiazas vilniuje

Kaina nuo

20
  • 1 val 40 min.